Siatki filtracyjny - Firma Galiński

O firmie

Firma „TOMASZ GALIŃSKI” z Gorzowa Wlkp. jest obecna na polskim rynku od 1998 roku. Przez ten okres zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy Klientów. Bogate doświadczenie w produkcji, sprzedaży oraz w zastosowaniu siatek filtracyjnych, jak i wszelkich wyrobów z nich powstałych, pozwoliło nam stać się liderem na polskim rynku. Naszym dodatkowym atutem jest nowoczesny magazyn w Deszcznie k/Gorzowa Wlkp., w którym posiadamy stale blisko tysiąc rodzajów siatek filtracyjnych oraz wyrobów z nich powstałych, co pozwala nam na skrócenie terminu dostawy nawet do kilku dni.

Jednocześnie, w związku z uruchomieniem w 2009 roku produkcji sit filtracyjnych w zakładzie w Deszcznie, jesteśmy w stanie zaoferować wszystkim Klientom sita filtracyjne o dowolnym wymiarze i kształcie w ciągu zaledwie 24 godzin. Sita i inne wyroby z siatek filtracyjnych wykonywane są na najnowocześniejszych maszynach, co gwarantuje najwyższą jakość, w konkurencyjnych cenach

Po wielu latach doświadczeń w produkcji i sprzedaży siatek filtracyjnych i wyrobów z siatek filtracyjnych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w celu zaspokojenia tych najbardziej wyszukanych potrzeb oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie, podjęliśmy decyzję o stworzeniu własnej marki: „GALIŃSKI Siatki Filtracyjne”. Od 2016 roku wszystkie nasze produkty są wytwarzane i sprzedawane pod jedną marką za którą bierzemy pełną odpowiedzialność.

Nasza Firma posiada Certyfikat DIN EN ISO 9001 w zakresie produkcji siatek filtracyjnych i wyrobów z siatek filtracyjnych. Jest to gwarantem dla wszystkich klientów, że produkty przez nas oferowane są najwyższej jakości.

Mamy nadzieję, iż współpraca z Państwa firmą również przyniesie wiele korzyści dla obu stron. Z naszej strony zapewniamy Państwu produkty o najwyższej jakości, konkurencyjne ceny, krótkie terminy dostawy oraz fachowe doradztwo.

W każdej fachowej poradzie nasz wysoko wykwalifikowany personel jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Sita ekstrusyjne – jako krążki, cylindry lub taśmy filtracyjne
Siatki poliestrowe
Druty miękkie i twarde używane do produkcji siatek
Siatki metalowe
Taśmy transporterowe
Siatki zgrzewane
Cylindry i kosze ssawne
Wkłady filtracyjne z siatki
Wkłady filtracyjne z siatki wzmocnione blachą perforowaną
Taśmy filtracyjne
Siatka pięciokątna
Blacha rozciągliwa i perforowana